sobota, 17 grudnia 2011

Pomysł na prezent dla naszych Pań-specjalistyczny zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp

W związku z nadchodzącymi Świętami i okresem obdarowywania się prezentami, odbiegniemy trochę od tematyki budowlanej i tym razem napiszemy o narzędziu, nie dla majsterkowiczy, nie dla profesjonalistów z branży budowlanej, ale narzędziu, które na pewno przyda się każdej kobiecie. Wśród oferty firmy Lange Łukaszuk doszukaliśmy się czegoś w sam raz na prezent dla każdej z Pań. Chodzi o narzędzie niemieckiej  firmy XENOX,  frezarkę do manicure.

Xenox – specjalistyczny zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp bez wymiennych końcówek
  • Bezstopniowa regulacja obrotów w zakresie 5000-20.000/min
  • Doskonały do polerowania, frezowania, wiercenia, czyszczenia, szlifowania
  • Ergonomicznie wyprofilowana przednia część pozwala na osiągnięcie dużej precyzji pracy
  • Zasilanie 12-18 V umożliwia bezpieczne szlifowanie „na mokro”
  • Transformator 1 A
  • Praktyczne opakowanie – walizka z tworzywa sztucznego

Z frezarką MHX/E u urządzeniem zasilającym. W praktycznej walizce z tworzywa sztucznego. Z 24 precyzyjnymi końcówkami wysokiej jakości.
Wysokiej jakości walizka z tworzywa sztucznego z dwoma przesuwnymi zamknięciami dla czystego i pewnego przechowywania urządzenia.
Frezarka z opływową obudową dla wygodnej pracy. Dzięki zbalansowanemu silnikowi (12-18 V) z doskonałym, łożyskowanym wrzecionem jest cicha i spokojna podczas pracy. Pokrętło do regulacji liczby obrotów od 5.000 do 20.000 znajduje się bezpośrednio w urządzeniu.
Aby wymienić końcówkę do obróbki, należy zablokować wrzeciono za pomocą przycisku. Dzięki stalowemu zaciskowi najwyższej jakości (zacisk 2,35 mm montowany jest w urządzeniu fabrycznie) końcówki mocowane są idealnie centrycznie. Dzięki temu nie zgrzytają i nie ma bicia! Precyzyjne zaciski dla końcówek o grubości 1,0 – 1,5 – 2,0 – 3,0 – 3,2 mm są w ofercie i rozbudowują możliwości zastosowania. Dzięki temu można używać wszystkich dostępnych końcówek (również wierteł).